FAALİYET ALANLARI

  • YATIRIM VE DANIŞMANLIK
  • 3D TASARIM - MİMARLIK - İNŞAAT
  • TEKNOLOJİ VE İLETİŞİM HİZMETLERİ
  • SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ
  • İHRACAT


YATIRIM VE DANIŞMANLIK

Kurum ve kuruluşların ihtiyaç duyduğu karlı ve verimli yatırımları yapabilmeleri için İnovasyon Proje, kurum ve kuruluşların mevcut yatırım projelerini, hedeflerini ve kaynaklarını göz önünde bulundurarak değerlendirmekte, yatırım planlarını oluşturmaktadır. Bu kapsamda;

 

Fizibilite değerlendirmesi ve fizibilite raporu hazırlama,

Teknoloji seçimi,

Yatırım yeri belirleme,

Yerel analitik / demografik çalışmaların yürütülmesi,

Proje hazırlama,

Proje izleme ve değerlendirme hizmetleri tarafımızca verilmektedir.

YATIRIM VE DANIŞMANLIK EKİP ARKADAŞLARIMIZ

Mim.Levend ŞENYÜZ (Yön.Kur.Başkanı)
Mim.Sadık Gardiyanoğlu (Danışman)
Savaş ŞENYÜZ (Dış Tic.Uzm)
Emk.Alb. Atila Çakıcı (Kordinatör)
Emk.Binb.Rıdvan Buzcu (Kor. Yar.)
Nazım TORNOCU ( Mali Müşavir)
Mustafa GÜVEN (Marka ve IT Uzmanı)
Tümünü gör

3D TASARIM - MİMARLIK - İNŞAAT (EKİBİMİZ)

Mim.Levend ŞENYÜZ
Kenan ŞENYÜZ (Proje Müdürü)
Yiğit ŞENYÜZ (Proje Kontrolörü)
Danışman-Mim.Sadık GARDİYANOĞLU
Mim.Okan SOYDAŞ
Mim.İzzet ALSAKAL
İnş.Müh.Gökhan Özkurtuluş
Mehmet Kocamanoğlu (Har.Müh)
Tümünü gör

PROJELENDİRME


Mimari proje aşamasındaki yapıların veya var olan binaların iç mekanlarının yenilenmesi, ihtiyaçlara göre fonksiyonun değiştirilmesi için gerekli olan tasarım ve uygulama çalışmaları kullanıcı özelinde ele alınarak, konut, ofis alanları, otel, alışveriş merkezi, eğitim yapıları, hastane, kafe gibi her çeşit mekanlarla birlikte mimari çözüm bekleyen tüm konulara hizmet vermekteyiz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenen mimari projelerde, işlevsellik, çevresel faktörler ve tüm diğer mimari öğelerin bileşimiyle çözümler üretilir. Küçük veya büyük ölçekli, basit veya çok fonksiyonlu yapıları kapsamına alan tüm projelere ait tasarım ve uygulamaların projelendirilmesi sürecine dahil olan tüm diğer disiplinlerle koordinasyon sağlanır.

UYGULAMA


Projelerin hayata geçirilmesinde, şantiye yönetiminden yasal sürecin takibine kadar farklı bölümler ve süreçler arasında koordinasyon sağlanır. Mimari projeler doğrultusunda belirlenen tüm süreç, tecrübemiz ve öngörülerimiz sayesinde, doğru malzeme seçimi ve doğru detayların uygulanmasıyla gerçekçi bir iş programına göre ilerler.

Tasarım, bütçe oluşturma, satın alma, temin etme, yerleştirme, elektrik, mekanik vb. konularda uzman çözüm ortaklarımızla yaptığımız inşai uygulamaların tamamını kapsar.

DANIŞMANLIK


Mimari projenin tasarım ve projelendirme aşamasından başlayarak işin bitimine kadar geçen süreçte projelendirme, uygulama ve iç mimari uygulamalarındaki deneyimlerimiz ile menfaatlerinizi korumaya yönelik yapılan tüm çalışmalarımızı kapsar.

Teknoloji ve İletişim Hizmetleri


nexsiscell 2000 yılında NEXSIS adı altında kurulmuş ve Telekomünikasyon sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan şirketler grubumuz, şemsiyesi altında bulunan 9 ayrı şirket ile faaliyetlerine devam etmektedir.

nexsis, kaliteli ürün ve hizmet geliştirmek için, gelişmiş teknolojinin ve yaratıcı fikirlerin kullanılmasının önemine inanmakta ve kalifiye kadrosu ve yatırımları ile kendini daha büyük hedeflere hazırlamaktadır.

Pazara sunduğu yüksek teknoloji ürünleri ve katma değerli servisleri ile topluma duyduğu saygıyı ifade eden nexsis, “insan için teknoloji” yaklaşımıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

nexsis, zamanı yakalayan ve devamlılık içeren gelişim politikasıyla sektöre ve yaşama katkılarını sürdürecektir.

Kurumsal değerlerimiz arasında çalışanlarımızın güvenliğini ve sağlığını en ön planda tutmak, faaliyetlerimizin çevreye etkisini azaltmak için çaba harcamak, sanatsal ve eğitsel projelere sponsor olarak toplumumuzun kültürel gelişimine katkıda bulunmak ilk sıralarda yer alır.

En büyük gurur kaynağımız ise, müşterilerimiz ile kurduğumuz uzun soluklu ilişkilerdir, bize karşı duydukları güven için onlara minnettarız. Müşterilerimizin gereksinimlerini yakından takip ederek, hiçbir çabadan kaçınmadan onlara daha da iyi çözümler sunarak faaliyetlerimizi geliştirmeye devam etmek en büyük arzumuz.

SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ


'' KÜRESEL SAVUNMA TEKNOLOJİSİ GELİŞTİRİCİSİ VE SAĞLAYICISI ''

Yönetim ve teknolojik imkanları kullanarak müşterilerimize değer katacak çözümler sunuyoruz.Emk.Alb.Atila ÇAKICI

Savunma ve Güvenlik Sistemleri Genel Koordinatörü

SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

YÜKSEK KALİTELİ ASKERİ KİŞİSEL VE OPTİK
Personal Equipment
YERLİ MALI MULTİKOPTERLERİMİZ
ASKERİ VE SAVUNMA İÇİN PROFESYONEL DRONL
PARMAK İZİ VE YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ
KÜRESEL SAVUNMA TEKNOLOJİSİ, GELİŞTİRİCİ
GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Tümünü gör2013 yılında üretmiş olduğumuz Probee41 ile arıcılık sektöründe bir yer edindik. Sektöre yönelik ürün araştırma ve geliştirmelerimiz aralıksız devam etmektedir. Probee41 tamamen bitkisel olup aromatik bitki ve yağ ekstraktlarından üretilmiştir. İçeriğinde hiçbir şekilde kimyasal bulunmadığı için başta organik bal üreticileri olmak üzere tüm arıcıların çeşitli arı hastalıkları ile mücadelelerinde ve performans artırımında birinci tercihi olmuştur.

Probee41, Probee Plus formülü ve markası NEXSIS Şirketler Grubu olarak Andelip Ltd. Şti. tarafından tescillendirilmiştir. İlgili kurumlardan üretim izinleri, analizleri yapılarak ihracatı birçok ülkeye yapılmaktadır. Savaş ŞENYÜZ

PROBEE Satış Pazarlama koordinatörü ve Dış Ticaret Uzmanı

probee41 probeeplus