TurkishEnglishGermanRussian


        METRIKON OTOMOTIV


Hakkımızda  


Avustralya'da Nexsis ailesi olarak tecrübemiz ve deneyimli servis çalışanlarımız ile 12 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. KIBRIS'ta ki Değerli müşterilerimizin talebi üzerine 2018 yılının sonlarına doğru KIBRIS / Girne Şubemizi açtık. Yine Müşterimizin istekleri doğrultusunda dünyanın prestijli markalarını İngiltere'den ve Avustralya'dan adamıza garantili olarak getirmekte ve pazarlamaktayız. Aynı zamanda Japonya'dan da Japon araçlarını ithal etmekteyiz. En önemli kurallarımızdan biri olan müşteri memnuniyetini sürdürmeye devam ediyoruz.  


Misyonumuz; tecrübelerimizle, yenilikleri takip etmemiz ve verimli çalışmamızla koşulsuz müşteri memnuniyeti yaratmak, şirketinden ve yaptığı işlerden memnun çalışanlara sahip olmaktır. Bulunduğumuz çevreye ve topluma değer katmak ve müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, servis hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır.


Vizyonumuz; sürekli gelişimi, değişimi ve yenilikçiliği benimseyen, çalışanları ve kurumsal yapısıyla çevresine güven veren bir şirket olmaktır. Müşterilerimize, otomobillerini alırken yardımcı olmak, kaliteli hizmet ile birlikte insana ve çevreye saygılı olmak ve mevcut çalışma şartlarını ve kendimizi sürekli geliştirmektir.